Burak Yılmaz Çin yolcusu!

Çin temsilcisi Jiangsu takımı transfer konusunda çıldırmış durumda! Kadrosuna pek çok yeni isim katan Jiangsu takımı Burak Yılmaz ve Sneijder'e talip oldu. Mali kriz nedeni ile zor günler geçiren Galatasaray'ın bu transfer tekliflerine nasıl baktığı henüz netlik kazanmadı.

Burak Yılmaz Çin yolcusu!
Bu içerik 1543 kez okundu.

Çin kulüplerinden olan Jiangsu takımı tranfere doymuyor. Türkiye'nin en iyi oyuncularını transfer listesine alan Jiangsu Kulübü Burak Yılmaz'ı almakta oldukça kararlı. Ligde kötü günler geçiren Galatasaray ise Jiangsu kulübünün yaptığı teklif karşısında henüz bir cevap vermedi. 

Yaşadığı mali sorunlar nedeni ile UEFA organizasyonlarından men edilme cezası ile karşı karşıya olan Galatasaray'ın Burak Yılmaz'ı satmaya sıcak bakmadığı gündeme geldi. 

Galatasaray'dan yıllık 4 milyon Euro kazanan Burak Yılmaz'a Jiangsu kulübü 7 milyon Euro teklifte bulundu. Jiangsu kulübünün yüksek teklifine sıcak baktığı öğrenilen Burak Yılmaz'ın Çin'e gitmeyi düşündüğü iddia edildi. 

Son günlerde maddi olarak darda olan Galatasaray'ın Jiangsu kulübü ile görüşmelere başladığı gündeme geldi. Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a büyük katkısı olmasına rağmen Galatasaray'ın UEFA organizasyonlarından men edilmemek adına bu teklife sıcak bakacağı düşünülüyor. 

burak yılmaz çin gs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR