Bismillah diyerek başladı...

Havaların ısınması ile birlikte Kazan Belediyesi, haşereyle mücadele için sahaya indi. 2016 yılının ilk ilaçlama çalışmasına gün doğmadan başlayan belediye çalışanlarına Belediye Başkanı Lokman Ertürk’te eşlik etti.

Bismillah diyerek başladı...
Bu içerik 1453 kez okundu.

Bismillah diyerek işe koyulan Ertürk el fıskiyesini alarak ilaçlamayı başlattı. 
Kazan Belediyesi 2016 yılı hareyle mücadele için dere ve su yataklarında ilaçlama çalışmasına başladı. Sivrisinek ve karasineklerle larvadayken mücadeleye başlayan Kazan Belediyesi, gün doğmadan sahaya indi. İlk gün Belediye Başkanı Lokman Ertürk sahada, personeli ziyaret ederek çalışmaları takip etti. Bir süre fıskiyeyi eline alan Ertürk, ilaçlamaya eşlik etti.Bu yıl ilaçlama filosuna iki araç daha katan Kazan Belediyesi 4 araçla özellikle Ovaçayı boyunca akarsu, durgun su birikintileri, kanallar, mazgallar, çöp konteynerleri, gübrelik alanlar gibi sinek üreme alanlarında, haşerelerin larva aşamasındayken mücadeleye başladı. Kazan merkez ve tüm mahalleleri kapsayacak çalışmalarda kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı Biyosidal ürünler yönetmeliğine uygun olmasına özellikle dikkat edildi.İlaçlama çalışmalarına sonbahara kadar devam edecek Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların kapı pencerelerini kapatmak zorunda kalmadığı bir yaz geçirmesini hedefliyor. 
Kazan’da yeşil alan miktarı Türkiye ortalamasının çok üzerinde olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Lokman Ertürk “Parklarda ve piknik alanlarının bu yılda haşerelerden arındırılması için büyük bir çaba sarf ediyoruz.Sunduğumuz hizmetten vatandaşlarımızı tam manasıyla faydalandırmak için ekibimizle gece gündüz çalışmayı kendimize düstur edindik. Geniş yeşil alanlara sahibiz, Tüm Ankaralıları, güzel bir yaz geçirmeleri için hafta içi, hafta sonu aileleriyle birlikte piknik yapmaya Kazan’adavet ediyorum ”dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
iyerobonudoo     2019-05-09 http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Prednisone 20 Mg Prednisone 20 Mg kqn.bzgd.haberseymen.com.hzs.iv http://mewkid.net/buy-prednisone/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR