Bilişim alanında hizmetlerini tanıttılar

Sincan Belediyesi, TÜRKSAT Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri’ne katılarak bilişim alanındaki hizmetlerini tanıttı.

Bilişim alanında hizmetlerini tanıttılar
Bu içerik 1533 kez okundu.

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliğin Ankara’dan tek konuğu Sincan Belediyesi oldu. Sincan Belediyesi, açtığı bilişim standıyla da, Türkiye’nin dört bir yanından gelen teknoloji meraklısı katılımcıları ağırladı.

Sincan Belediyesi, ilçenin tanıtımına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ile TÜRKSAT iş birliğiyle düzenlenen ‘Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri’ne katılan Sincan Belediyesi, açtığı stantta ziyaretçilerini ağırladı. Sincan Belediyesi, hazırlanan tanıtım filmi, broşür ve dergiler aracılığıyla da Sincan’da gerçekleştirilen örnek projelerini sergiledi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinliğin Ankara’dan tek konuğu Sincan Belediyesi oldu. Bilişim alanındaki hizmetleriyle dikkat çeken Sincan Belediyesi, açtığı stantla da katılımcıların ilgi odağı oldu. Türksat Genel Müdürü Prof. Dr. Ensar Gül ve Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın da ziyaret ettiği Sincan Belediyesi standı, diğer belediyelerden ve vatandaştan tam not aldı.

Fuarda Sincan Belediyesi standında vatandaşlarla birlikte olan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, gördükleri ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Tuna, Uydu Uzay ve Teknoloji Günleri’nin Sincan Belediyesinin vatandaşların hayatını kolaylaştıran bilişim alanındaki çalışmalarını anlatması için çok güzel bir fırsat olduğunu söyledi. Başkan Tuna, fuara Ankara’dan katılan tek belediye olmalarının da önemli olduğunu belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR