Ben Gafur … Altındağda …

Ekranların sevilen ismi Gafur Uzuner, sunuculuğunu yaptığı Gezelim Tozalım programı için bu sefer soluğu Altındağ’da aldı.

Ben Gafur … Altındağda …
Bu içerik 1383 kez okundu.

Tarihi ve kültürel mekânlarıyla Ankara’nın incisi Altındağ’ı tanıtan Uzuner, keyifli bir programa daha imza attı.

Altındağ kelimelere sığmadı

Gafur Uzuner, her bir köşesi tarih her alanya escort bir köşesi kültür kokan Altındağ’ı anlata anlata bitiremedi. 2 gün süren çekimlerde Mehmet Akif Ersoy Evi’nden Ankara Kalesi’ne, Taceddin Dergâhı’ndan, Ulucanlar Cezaevi Müzesi’ne kadar birçok yer gezen Uzuner, Altındağ’da dolu dolu bir program çekimi gerçekleştirdi. Uzuner, gerek Ulucanlar Cezaevi’ndeki gerekse Hamamönü’ndeki sanat sokağına adeta hayran kaldı. Altındağ Belediyesi’nin gerçekleştirdiği restorasyon çalışmalarını yakından inceleme fırsatı bulan Uzuner, programda Altındağlıların samimi sohbetlerine de yer verdi.

Ankara’nın parlayan yıldızı Altındağ

Gafur Uzuner, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile birlikte ilçenin hızla yükselişe geçtiğini vurguladı. Bir Ankaralı olarak memleketini yakından takip ettiğini söyleyen Uzuner, Altındağ’da sanatsal ve kültürel faaliyetlerin giderek arttığını belirtti. Uzuner, bölgenin eski halini hatırladığını fakat şimdi o günlerden eser kalmadığını dile getirdi. Gezelim Tozalım programında Altındağ’a yer vermekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Uzuner, Altındağ Belediyesi personellerine kendilerine gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR