Avşar'ın hediyesine Kaya Çilingiroğlu'ndan veto

Hülya Avşar'ın kızına aldığı hediye Kaya Çilingiroğlu'ndan veto yedi. Önceki gün 18 yaşına giren Zehra'ya, Hülya Avşar cip aldı. Hülya Avşar'ın, Zehra'ya aldığı cipe Kaya Çilingiroğlu olur vermedi. Kaya Çilingiroğlu'nun, Zehra'nın şoförlüğünü kanıtladıktan sonra aracına kavuşacağını söylediği öğrenildi.

Avşar'ın hediyesine Kaya Çilingiroğlu'ndan veto
Bu içerik 753 kez okundu.

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra önce ki gün 18 yaşına girdi. Özel bir parti ile yeni yaşını kutlayan Zehra'ya annesi Hülya Avşar doğumgünü hediyesi olarak cip aldı. Fakat Hülya Avşar'ın aldığı hediye Kaya Çilingiroğlu'ndan veto yedi. 

Kaya Çilingiroğlu Zehra'nın ehliyetini almadan ve şoförlüğünü kanıtlamadan o araca binmesini yasakladığı öğrenildi. Zehra Çilingiroğlu, ehliyetini aldıktan sonra annesinin aldığı aracın sahibi olabilecek. 

18 yaşına giren Zehra Çilingiroğluna babası Kaya Çilingiroğlu özel bir parti düzenledi. Avşar ve Çilingiroğlu ailelerinin katıldığı yaş günü partisinde Zehra babası ile DJ'lik yaptı. Zehra Çilingiroğlu'nun doğumgünü partisine Kaya Çilingiroğlu'nun boşandığı Feraye Tanyolaç'ta oğlu Kaya ile katıldı. 

Partinin fotoğraflarını Hülya Avşar sosyal medya hesabından paylaştı. Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç'tan olan oğlu Kaya ile Zehra'nın fotoğrafını paylaşan Hülya Avşar bu fotoğraf ile binlerce beğeni ve yorum aldı. 

hediye kaya çilingiroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR