Avcı: "Hedefimiz kaliteyi arttırmak"

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, oyun kalitesini arttırıp ligde ve Avrupa’da başarılar elde etmek istediklerini söyledi. Başakşehir’de Az Alkmaar maçı öncesi çalışmalar sürüyor. Antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda...

Avcı:
Bu içerik 565 kez okundu.
Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, oyun kalitesini arttırıp ligde ve Avrupa’da başarılar elde etmek istediklerini söyledi.
Başakşehir’de Az Alkmaar maçı öncesi çalışmalar sürüyor. Antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Bizim için ilk defa bir Avrupa macerası. Hollanda klasik sahada düzenleri olan bir takım. Hücum opsiyonları var. Savunmada ve merkezde bir takım boşlukları var. İyi hazırlandık. Avrupa tecrübesi olan bir takım. Bizim içimizde de tecrübesi olan oyuncular var. Ama bu anlamda ilk defa böyle bir kulvara çıkıyoruz. Geçen sene basitten başlamıştık. Şimdi zordan başlıyoruz. Bizim ulaşılabilir hedefimiz; gruba kalabilmek. Çok önemli bir müsabaka, umarım bunun karşılığını alırız. Bizim bugün 23-24 oyuncumuz da top bizdeyken ve top rakipteyken neler yapması gerektiğini son derece iyi biliyor. Sahada bir doğru fotoğrafımız var, bu sistem ne ben ne oyuncu grubu, sistem bizi buraya taşıdı. Oyun takımıyla biz bir yerlere geldik. Şu anki hedefimiz oyun kalitemizi arttırmak. Onun için bireysel performanslar son derece önemli. Bireysel performansları geliştirip, oyuncuların oynadıkları bölgeyle ilgili fiziksel olarak zihinsel olarak bunları geliştirip, takımı bir bütünün içine sokmak istiyoruz. Eğer bunları yaparsak, oyun kalitemizi arttıracağız diye düşünüyoruz" dedi.
(İHA)
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR