Ankara'nın gençlik liderinden koolisyon mesajı

7 Haziran'da yapılan tek parti iktidarının son bulduğu seçimler ardından koalisyon arayışları sürerken, bu gün yapılan AK Partı -MHP görüşmesini Ankara'nın gençlik liderinden Volkan ayhan değerlendirdi.

Ankara'nın gençlik liderinden koolisyon mesajı
Bu içerik 958 kez okundu.

7 Haziran 2015 seçimlerinden çıkan seçim sonuçlarının yankıları iş dünyasında da gündemde kalmaya devam etmekte.

7 Haziran'da yapılan tek parti iktidarının son bulduğu seçimler ardından koalisyon arayışları sürerken, CHP - AKP koolisyonu ve bu gün bitmek üzere olan AK Partı -MHP görüşmesini Ankara'nın genç lideri Volkan ayhan değerlendirdi.

Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görevli olan ve sevilen iş adamlarından Volkan Ayhan çelişti değerlendirmelerde bulundu. Ayhan; "Ülkenin ekonomisinin, dünyanın ve bölgemizin geldiği durmda, yatırımların sürmesi, istikrar ve huzurun tesisi için bir an önce kalıcı bir koalisyon kurularak, ülkenin yeniden yükseliş yönünde hizmetlerine devam etmesi gerekir. İş dünyası başta olmak üzere, gençlik Türkiye'nin bir an önce 7 haziran önceki durama dönmeli. CHP ile olmayan koalisyon mutlaka MHP ile yapılmalı ve tabanların beklentileri karşılanmalı. Bu talep sadece iş dünyasının değil ülkemizin iç ve dış güvenliğinin de muhtaç olduğu bir durum." diyerek devam etti...

...

Volkan Ayhan'ın 7 Haziran öncesinde çıkarılan güvenlik paketi, ekonomik paketi hatırlatarak, seçim bütçesi uygulamayan AK Parti'nin tamemen ülke menfaatleri çerçevesinde hareket ettiğini unutmamak gerekir. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan, turizme, Enerjiden üretimi bir sıçrama yakalayan Türkiye bu sıçramalara MHP koalisyonuyla devam etmeli. Hiç şüphesiz MHP tabanıda bunu istiyor. diyerek, Hükümetin hiç olmadığı kadar zorda bırakıldığını, her cepheden sıkıştırıldığını, İsrail, ABD, Almanya ve bunun destekçileri içeride ve dışarıda hükümeti sırtından hançerleyerek ülkeyi ortadoğu bataklığına da iteklemeyi göze almışlardır. Bir an önce içerde ve dışarıda ülkemize hak ettiği yerlere gelmesi, ekonomik ve siyasi barış, huzur ve istikrar için vakit kaybetmeden AK Parti ve MHP koalisyonu olmalı diyorum. diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR