Ankara'daki patlama dünya basınında

​Ankara'da tren garı yakınında meydana gelen patlamayı dünya ajansları son dakika gelişmesi olarak duyurdu.

Ankara'daki patlama dünya basınında
Bu içerik 1627 kez okundu.

Reuters, "Türkiye'nin başkenti Ankara'nın merkezindeki bir kavşakta iki patlama yaşandı. Patlamanın sebebi henüz bilinmiyor" derken, AFP'nin son dakika olarak geçtiği haberde, "Ankara'da tren garı yakınında yaşanan patlamada çok sayıda ölü var" yazıldı.

Ankara Tren garında meydana gelen patlamada 20'den fazla kişinin öldüğü 100'den fazla kişinin yaralandığı bildirildi. Ankara'da meydana gelen patlamada yaralananların İbnisina, Hacettepe, Dışkapı hastanesi, Numune hastanesi, Keçiören Hastanesi, Gazi Hastanesine kaldırıldılar. Yaralananlar için kan ihtiyacı olduğu açıklandı. Patlamada yaralananlar için çok sayıda ambulans olay yerine gönderildi. 
 

Ankara Tren garında bugün korkunç iki patlama meydana geldi. Tarihi tren garı önünde başlayan barış yürüyüşünde arka arkaya iki bomba patladı. Ankara tren garında meydana gelen iki patlamada 20'den fazla kişinin öldüğü 100'den fazla kişinin yaralandığı bildirildi. Pek çok sivil toplum kuruluşunun katıldığı barış yürüyüşündeki patlamada canlı bomba ihtimali üzerinde duruluyor. Patlamanın HDP kortejine yakın bir yerde meydana geldiği açıklandı. 

Ankara'da bugün korkunç iki patlama meydana geldi. Ankara'da bulunan tarihi tren garı önünde düzenlenen barış yürüyüşünde arka arkaya meydana gelen patlamalarda 20'den fazla kişinin öldüğü açıklandı. Barış yürüyüşüne katılan pek çok kişinin yaralandığı açıklandı. Canlı bomba ihtimali üzerinde duruluyor fakat emniyetten bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Türk tabipler birliği, Ankara barosu, Disk, Kesk ve HDP'nin katıldığı yürüyüşte en az 20 kişi hayatını kaybetti. 

Ankara tren garında meydana gelen korkunç iki patlamada 20'den fazla ölü 100'den fazla yaralının bulunduğu açıklandı. Ankara Tren garında meydana gelen patlamada tarihi tren garının çok fazla hasar gördüğü açıklandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR