ANKA Park yine kendinden bahsettiriyor...

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 6 ay boyunca ziyaretçileri kabul edecek olan "Antalya EXPO 2016"ya katılıyor.

ANKA Park yine kendinden bahsettiriyor...
Bu içerik 1849 kez okundu.

Fuarda, Ankaralı çocukların daha şimdiden hayal dünyalarında yer alan ANKAPARK da dinozorları ve oyuncaklarıyla, prestij projesi olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni temsil edecek.
22 Nisan Cuma günü resmi açılışı yapılacak olan Antalya EXPO 2016’da, “Avrupa Ödülü” sahibi Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANKAPARK heyecanını Antalya’ya taşıyor. 
Sadece Ankaralı çocukların değil, tüm Türkiye’de küçük-büyük her yaştan insanın merakla açılışını beklediği dünyanın en büyük tema parkı ANKAPARK, oyuncakları ve temalarıyla, Antalya EXPO 2016’ya renk katacak. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Ankara'yı en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Ümit ediyorum EXPO’nun Türkiye’ye turist açısından da çok ciddi bir katkısı olur” dedi.

-ANTALYA EXPO’DA ANKAPARK COŞKUSU YAŞANACAK 
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Antalya Aksu’da 1121 dekarlık alanda kurulan EXPO 2016 Antalya’da, 3 bin 200 metrekarelik bir alanda tanıtımlarını gerçekleştirecek. 
Büyükşehir Belediyesi’nin EXPO 2016’daki dev fuarda ANKAPARK tanıtım alanı; 1240 metrekare peyzaj alanı, 414 metrekare kapalı alan, 210 metrekare roller coaster alanı, 105 metrekare dinozor alanı, 414 metrekare fıskiye gösterileri ve çeşitli etkinliklerin düzenleneceği havuz ve sahne alanından oluşacak. 
ANKAPARK tanıtım alanında ayrıca ziyaretçilerin büyük ilgisini çekecek 25 metre uzunluğunda, 5 metre genişliğinde, 6 metre yüksekliğinde bir giriş kapısı da yer alacak. 
Büyükşehir'in tanıtım alanında, ANKAPARK’taki gibi hem açık hem de kapalı alanda çok sayıda oyuncakla, ziyaretçiler eğlenceli dakikalar yaşayacak.

-BAŞKAN GÖKÇEK: “ANKARA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 26 Mart’ta EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek, yetkililerden bilgi almıştı.
Başkan Gökçek, 10 farklı temada 15 dönümlük bir alana yayılan bitki heykelleri de yakından incelemiş ve "Türkiye Tema Bahçeleri" için ayrılan alanda da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Ankara bahçesindeki çalışmaları da izlemişti. 
EXPO 2016 Antalya sergi alanında kısa sürede çok güzel işler yapıldığını belirten Başkan Gökçek, “Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak geldik, yerimizi gördük. Ankara'yı en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Ümit ediyorum EXPO’nun, Türkiye’ye turist açısından da çok ciddi bir katkısı olur" demişti.

-TÜRKİYE’NİN İLK EXPO’SU
Türkiye’nin ilk EXPO’su olan "EXPO 2016 Antalya", Nisan-Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Felsefesi “Gelecek Nesiller için Yeşil Bir Dünya” olan Fuar'ın teması ‘Çiçek ve Çocuk’, sloganı ise “Geleceği Yeşertmek”.
Tarih, biyo-çeşitlilik, sürdürülebilirlik ve yeşil şehirler, "EXPO 2016 Antalya"nın alt temalarını oluşturuyor. Ulusal ve uluslararası kongre, panel, toplantı ve seminerlerin organize edileceği "EXPO 2016 Antalya"da kültürel ve sanatsal etkinlikler gerçekleştirilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aunefupwe     2019-03-28 [url=http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/]Buy Prednisone Online[/url] Prednisone axw.eudc.haberseymen.com.tcf.ca http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
ithabak     2019-03-28 [url=http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/]Prednisone Without Dr Prescription[/url] Buy Prednisone Online iaw.mofm.haberseymen.com.iks.rp http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
ejaxejozi     2019-03-28 [url=http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/]Buy Prednisone[/url] Prednisone 20 Mg bvy.afsk.haberseymen.com.sus.ge http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
ekupani     2019-03-28 http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone 20 Mg Prednisone Without A Prescription gqp.cubb.haberseymen.com.qjf.cn http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR