Altındağ'da bu bina işe yarar

Altındağ Belediyesi tarafından kısa süre önce hizmete açılan Karapürçek Semt Hizmet Binası çevre mahallelerde oturan Altındağlılara kolaylık getirdi. Yeni hizmet binası, zabıta karakolu, temizlik noktası ve vergi salonu olarak işlev görüyor.

Altındağ'da bu bina işe yarar
Bu içerik 1216 kez okundu.

Vatandaşın, vergi dönemlerinde belediyeye gelmesine gerek kalmadı. Bu bölgede oturan vatandaşlar, ödemesi gereken kesinleşmiş tüm ödemelerini bu noktadan yapabilecek. Nakit tahsilatla birlikte kredi kartı imkanı da sağlanacak. 

Tesis aynı zamanda, bölgede çalışan 40’a yakın temizlik personelinin sabah ve akşamları buluşma noktası olarak işlev görüyor.

Binanın üst katı ise zabıta karakolu olarak hizmet vermeye başladı. Beşikkaya, Karapürçek, Başpınar, Alemdağ, Karacaören bölgesinin tüm denetimleri bu karakol tarafından yürütülüyor. Vatandaş, şikayet ve taleplerini bu noktadan yapıp, takip edebiliyor. 

“Amacımız Altındağ’daki refahı üst seviyelere taşımak”

Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Onaycı, tesisin hem iç hem de dış tasarımıyla modern bir görünüme sahip olduğunu söyledi. Onaycı, Semt Hizmet Binası’nda her şeyin düşünüldüğünü, tesiste yazı işleri bürosu, toplantı ve karakol amirliği odası, bekleme salonu, engelli asansörünün yer aldığına dikkat çekti. Bu merkezde, şikâyet, seyyar, esnaf ve pazar denetim ekiplerinin de bulunduğunu dile getiren Onaycı, amaçlarının Altındağ’daki huzuru ve refahı en üst seviyelere çıkarmak olduğunu söyledi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR