Aldatıldığını itiraf etti

Dünyanın en çok kazanan kadın şarkıcılarından olan Madonna Filipinlerde verdiği konserde herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu. Madonna, “Çok güzel ve yetenekli bir Filipinli antrenörüm vardı ama sevgilimle birlikte olunca onu kovmak zorunda kaldım’’ dedi.

Aldatıldığını itiraf etti
Bu içerik 1491 kez okundu.

Çıkardığı albüm ile müzik listelerini alt üst eden Madonna Filipinler'de unutulmaz bir konser verdi. 20 kişiye konser veren Madonna herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu. 

20 bin kişiye unutulmaz bir konser veren Madonna eski sevgilisinin kendisini Filipinli antrenörü ile aldattığını söyledi. 

Filipinli antrenöründen çok memnun olduğunu söyleyen avrupa yakası escort Madonna “Çok güzel ve yetenekli bir Filipinli antrenörüm vardı ama sevgilimle birlikte olunca onu kovmak zorunda kaldım’’ dedi.

Sahnede yaptığı itiraf ile büyük şaşkınlık yaşatan Madonna'nın sevgilisi ile yakaladığı kadının antrenörü olduğunu söyleyen Madonna'nın bu itirafı magazin gündeminde geniş yankı buldu. 

Madonna’nın bahsettiği kişinin, şarkıcıyla 5 yıl çalıştıktan sonra 2014 yılında yolları ayrılan Nicole Winhoffer olduğu gündeme geldi. Winnofer ile çalıştığı dönemde Madonna'nın iki dansçı sevgilisi olmuştu. ​Bunlardan biri Timor Steffens, diğeri ise Brahim Zaibat.

Madonna’yı aldatan kişinin, şarkıcıyla yine 2014’te Avrupa tatilleri sırasında yollarını ayıran 28 yaşındaki Timor Steffens olma ihtimali ağır basıyor.

Aldattığını itiraf etti Madonna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR