Akalın'a 75 bin liralık çanta!

Ünlü markalara olan düşkünlüğü ile bilinen Demet Akalın'a kocası Okan Kurt 75 bin liralık bir jest yaptı. Sürekli dünyanın en ünlü markalarından giyinen ve pahalı çantalar kullanan Demet Akalın'a eşi Okan Kurt 75 bin liralık bir çanta aldı.

Akalın'a 75 bin liralık çanta!
Bu içerik 1609 kez okundu.

Dünyanın ünlü markalarına olan düşkünlüğü ile eleştirilen Demet Akalın'a kocasının yaptığı jest herkesi şaşırttı. Çok pahalı çantalar kullanan Demet Akalın'a eşi Okan Kurt 75 bin lira değerinde bir çanta hediye etti. Çantalarına bir servet ödeyen Demet Akalın eşinin aldığı hediye ile kendinden geçti. 

Dünya ve Türkiye'de sosyetenin sırada bekleyerek alabildiği çantayı hediye eden Okan Kurt, Demet Akalın'ı hediyesi ile çok mutlu etti. 

Değeri 25 bin dolar olan dünyaca ünlü bir markanın sayılı ürettiği çanta ile fotoğraflar çeken Demet Akalın fotoğraflarını İnstagram hesabından yayınladı. Demet Akalın'ın 75 bin liralık çantasını bütün kıyafetleri ile kombinlediği öğrenildi. 

Dünyaca ünlü markalara düşkünlüğüyle tanınan popçu Demet Akalın’a eşi Okan Kurt’tan büyük bir jest geldi.

Eşine, dünya ve Türkiye’deki jet-set’in ancak sıra bekleyerek aldığı çantadan hediye eden Okan Kurt, Akalın’ı çok mutlu etti.

Değeri 24 bin 900 dolar yani 75 bin lira olan siyah renkli çantayla sosyal medyada fotoğraf paylaşan Akalın, eşinin bu hediyesini şu sıralar her kıyafetine uydurup sık sık kullanıyor.

Akalın'a 75 bin liralık çanta!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR