5 teknik direktör kovan Cavcav konuştu

Sezonun ilk yarısı bitmeden beş teknik direktör değiştiren İlhan Cavcav dünya gündemine oturdu. Yılmaz Vural'ın görevine 6. gününde son veren İlhan Cavcav bu konuda haklı olduğunu söyledi. Bugün basın açıklaması düzenleyen İlhan Cavcav, Yılmaz Vural'ı kovmanın en doğru kararı olduğunu söyledi.

5 teknik direktör kovan Cavcav konuştu
Bu içerik 1396 kez okundu.

Yarım sezonda 5 teknik direktör değiştirerek dünya gündemine giren İlhan Cavcav bugün yaptığı basın açıklamasında flaş açıklamalar yaptı. Yılmaz Vural'ı görevinin 6. gününde kovan İlhan Cavcav bu konuda sonuna kadar haklı olduğunu savundu. 

4 ay içinde 5 teknik direktör kovan İlhan Cavcav, Yılmaz Vural'ı neden kovduğunu açıkladı. İlhan Cavcav yaptığı basın toplantısında Yılmaz Vural'ın 15 futbolcu transferi istediğini söyledi. Cavcav, Yılmaz Vural'ın Eskişehirspor maçının ardından yanına gelerek takımdan 13-14 futbolcunun değişmesi gerektiğini söylediğini açıkladı. Yılmaz Vural'a  '15 futbolcu almak demek 20-25 milyon Euro para harcamak demek. Bizim o kadar paramız yok' cevabını verdiğini söyleyen Cavcav, futbolcuların Yılmaz Vural ile çalışmak istemediğini belirttiklerini söyledi. 

Futbolcuların Yılmaz Vural ile çalışmak istememesi üzerine bu kararı aldığını söyleyen İlhan Cavcav bu kararında sonuna kadar haklı olduğunu belirtti.  Cavcav, "80 yaşındayım. Bugün öpülmedik hiçbir yerim kalmadı. Bunların hepsi insanlara inandığım için başıma geldi. Bundan sonra kulüpten ilişkisini keseceğim çok insan var" dedi.


Daha önceki teknik direktörlerin gönderilmesinde hata yaptığını kabul eden İlhan Cavcav, Yılmaz Vural hakkında verdiği karardan asla pişmanlık duymadığını yineledi. Bugüne kadar herkese karşı çok iyi niyetli yaklaştığını fakat başına ne geldiyse iyi niyetinden geldiğini söyleyen Cavcav ' Kulüpte ilişiğini keseceğim çok insan var' dedi. 


Cavcav, "Ben peygamber değilim estağfurullah. Yatır da değilim. Ama benim kabahatim var. Bunu kabul ediyorum. İnsanlara güvenen, insanlara inanan bir meziyetim var. Bugün 80 yaşıma geldim. Öpülmedik hiçbir yerim kalmadı. Buna neden; ona inan, buna inan ve insanlara inanmaktan. Artık değişmem gerektiğine kanaat getirdim. Bunların hepsini biliyorum. Hepsini çok iyi tanıyorum. Çoğunun ilişkisini kulüpten kestim. Ama bundan sonra kulüpten ilişkisini keseceğim çok insan olacağını söylüyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR